pozyczki online

AASA – dobra firma udzielająca pożyczek

Dzisiaj w Polsce jest dość duży popyt na kredyty bankowe oraz pożyczki gotówkowe. Dość sporo osób decyduje się pożyczać pieniądze zarówno w bankach, jak też w instytucjach pozabankowych. W ostatnich latach na polskim rynku pojawiło się sporo nowych firm pożyczkowych. Jedną z nich jest AASA.

AASA – firma pożyczkowa

AASA jest firmą, która posiada wieloletnią tradycję. Należy ona do skandynawskiej korporacji finansowej. Firma weszła do Polski w roku 2012. Świadczonymi przez nią usługami są pożyczki przez internet. Jest to firma, która dba o swoich klientów i traktuje ich poważnie. Posiada przejrzyste zasady udzielania pożyczek. AASA opinie posiada bardzo dobre, jest pozytywnie oceniana przez korzystających z jej usług klientów. Firma kieruje swoją ofertę zarówno do osób fizycznych, jak też do przedsiębiorców.

Wysokość pożyczki

AASA oferuje swoim klientom możliwość pożyczenia pieniędzy (osobom fizycznym) w kwocie od 1 000 złotych do aż 10 000 złotych, co w przypadku firm pożyczkowych jest rzadkością. Klient może wybrać czas, w którym będzie spłacał zobowiązanie. Możliwy jest wybór od 12 do 24 miesięcy.

Jak otrzymać pożyczkę?

AASA wymaga podpisania umowy o pożyczkę fizycznie. Oznacza to, że nie można załatwić wszystkich formalności przez internet. Jednak firma posiada udogodnienia dla klientów. Wniosek o pożyczkę można złożyć za pośrednictwem internetu. Umowa zostanie przysłana klientowi tuż po złożeniu wniosku. Warto wiedzieć, że AASA sprawdza rejestry dłużników BIG, dzięki czemu ocenia, czy dany klient będzie w stanie spłacić zobowiązanie, które chce zaciągnąć. Ważny będzie także stały dochód klienta podczas wnioskowania o pożyczkę. W regulaminie firmy zapisane jest, że pożyczkę otrzymać mogą osoby od 20 do 80 roku życia. Taki przedział wiekowy jest dość rzadko spotykany wśród firm udzielających pożyczek. Jest to spory plus.

AASA – warto korzystać

AASA opinie firmy są bardzo pozytywne. Wielu klientów skorzystało z jej usług. W internecie znaleźć można mnóstwo miejsc, gdzie produkty oferowane przez AASA są polecane i pozytywnie oceniane. Jest to solidna firma, która dba o interesy swoich klientów. To bez wątpienia marka godna polecenia.