ocena firmy credilo

Credilo – czy warto skorzystać z oferty tej firmy?

Każdy, kto nagle potrzebuje gotówki, poszukuje jak najlepszej oferty pożyczkowej. W Polsce powstaje coraz więcej firm pożyczkowych, które próbują przekonać do siebie jak najszersze grono klientów rozmaitymi promocjami oraz atrakcyjnymi warunkami spłat. W dzisiejszym artykule sprawdzamy jedną firmę pożyczkową, a mianowicie Credilo. Czy Credilo opinie wśród pożyczkobiorców ma dobre? Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc złożyć wniosek o pożyczkę w Credilo? Odpowiedzi na wszystkie te pytania poniżej!

Credilo opinie – czy Credilo to pożyczkodawca godny zaufania? 

Wiele osób zainteresowanych wzięciem pożyczki przez internet najpierw dokładnie weryfikuje opinie zamieszczane przez klientów poszczególnych firm. Czy Credilo opinie wśród klientów ma dobre? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością niejeden internauta. Okazuje się, że większość recenzji dotyczących firmy Credilo jest pozytywna. Pierwszym atutem tego pożyczkodawcy jest fakt, iż oferuje on darmowe pożyczki nowym klientom. Ponadto, klienci chwalą sobie możliwość refinansowania pożyczek oraz niezwykle sprawny proces ubiegania się o pożyczkę. Credilo to firma, która powinna być wzorem dla wszystkich pozostałych firm pożyczkowych. 

Wnioskowanie o pożyczkę w Credilo krok po kroku – instrukcja 

Każdy, kto kiedykolwiek miał już do czynienia z internetowymi firmami pożyczkowymi, doskonale wie, że cały proces ubiegania się o pożyczkę zawsze jest banalnie prosty. Nie inaczej jest w przypadku firmy Credilo. Aby złożyć wniosek o pożyczkę, trzeba oczywiście najpierw wejść na stronę internetową firmy i postępować zgodnie ze wszystkimi kolejnymi instrukcjami. To naprawdę banalnie proste. Nie będą nam potrzebne żadne dodatkowe zaświadczenia ani dokumenty – wszystko załatwimy przez internet. 

Jakie wymagania muszą spełnić klienci Credilo, aby uzyskać pożyczkę? 

Credilo opinie wśród klientów ma całkiem dobre. Wynika to z tego, że ilość warunków stawianych klientom nie jest duża. Aby móc uzyskać pożyczkę w Credilo, należy mieścić się w przedziale wiekowym 22-75 lat oraz posiadać polskie obywatelstwo wraz z polskim dowodem osobistym. Oprócz tego, każdy klient tej firmy pożyczkowej jest sprawdzany w bazach dłużników – mowa tutaj o BIK, KRD, ERIF oraz BIG. Jeśli posiadamy jakiekolwiek zadłużenie w którejkolwiek z wyżej wymienionych baz, może być nam bardzo trudno uzyskać pożyczkę w firmie pożyczkowej Credilo.

Jak przedłużyć termin spłaty pożyczki w Credilo? To bardzo proste! 

Jeśli będziemy mieli kiedykolwiek problem ze spłatą pożyczki w Credilo, istnieje możliwość jej refinansowania. Refinansowanie pożyczki to usługa, która polega na tym, że uzyskujemy kolejną pożyczkę „z udziałem pożyczkodawcy współpracującego z Credilo” (cytat ze strony firmy). Dzięki usłudze refinansowania pożyczki uzyskujemy nowy, dodatkowy termin na spłatę pożyczki, który wynosi 30 dni. Warto jednak pamiętać o tym, że z usługi refinansowania pożyczki można skorzystać tylko raz. Zalecamy, aby taką decyzję podjąć po dogłębnym jej przemyśleniu.