pożyczki w weekend

Pożyczaj pieniądze w weekend

Sobota i niedziela to czas, w którym robimy wiele zakupów oraz z naszego konta jednocześnie ucieka sporo pieniędzy, może się zdarzyć, że nie starczy nam na zakupy lub potrzebować będziemy dodatkowych środków na niespodziewany wyjazd. To czas w którym szukamy też sposobu na sfinansowanie swoich zakupów czy też sfinansowanie podróży weekendowej. Zatem pytanie – jak podreperować swój domowy budżet w weekend, jeżeli nie możemy pożyczyć od nikogo bliskiego, a potrzebujemy pilnie kilkaset złotych. Pójdziemy do banku – nie, gdyż zamknięte. Z pomocą przychodzą firmy udzielające pożyczek przez internet także w weekend. Na rynku jest kilka takich firm, które weryfikują wnioski także w weekendy, a czasem i wnioski poddawane są automatycznej weryfikacji, więc odpowiedź na wniosek otrzymujemy automatycznie, tak samo jak przelew na nasze konto.

Pożyczki w weekend, a sesje ELIXIR

Wnioskując o pożyczkę podczas dni wolnych od pracy w większości firm nasz wniosek zostanie rozpatrzony dopiero w kolejny dzień roboczy. Na rynku są jednak firmy, które udzielą ci takiej pożyczki bez względu na dzień, a nawet czasem i porę dnia. Bowiem są firmy, które posiadają zautomatyzowany system weryfikacji wniosku klienta oraz automatyczne przelewy na konto pożyczkobiorcy pomijając sesje Elixir. Aby to było możliwe firma musi posiadać rachunek w tym samym banku lub skorzystać z natychmiastowych przelewów (Express Elixir lub zewnętrznej firmy zajmującej się szybkimi przelewami). Wtedy taki przelew traktowany jest jako przelew wewnętrzny i trafia na nasze konto od razu.

Pożyczki w weekend udziela aktualnie dziewięć firm – firmy te pracują w sobotę i niedziele i rozpatrują wnioski. Musimy sprawdzić w jakich bankach firma posiada rachunek, jeżeli nie korzysta z automatycznej weryfikacji wniosku przez systemy takie jak Instantor. Weryfikacja przy korzystaniu z takich zewnętrznych systemów polega na zalogowaniu się bezpiecznym połączeniem na nasz rachunek, a następnie automatycznym sprawdzeniu poprawności wpisanych danych we wniosku z tymi na naszym koncie bankowym. Jest to bardzo szybka metoda weryfikacji i pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz odbywa się bez ręcznie wykonanego przelewu weryfikacyjnego.

Wniosek o pożyczkę także w dni wolne od pracy

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć o każdej porze dnia, jednak nie zawsze zostanie on rozpatrzony w ten sam dzień. Więc jeżeli zależy ci na czasie sprawdź koniecznie na stronie pożyczkodawcy, w jakie dni i w jakich godzinach są rozpatrywane wnioski. Później sprawdź czy ma konto w tym samym banku. Następnie wypełnij wniosek i już. W ciągu kilku minut możesz się cieszyć z dodatkowych środków na swoim koncie.

Kto może pożyczyć?

Wnioskować o pożyczkę w weekend może osoba, która:

  • jest pełnoletnia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiada aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail,
  • posiada rachunek w polskim banku (przelewy weryfikacyjne ze SKOK nie są akceptowane).

Jeżeli spełniasz te wymagania to możesz wnioskować o błyskawiczną pożyczkę chwilówkę nawet, gdy pojawi się nagły wyjazd czy pilny zakup podczas weekendu.