opinie o firmie pozyczkowej super grosz

Super Grosz – warunki do uzyskania pożyczki

Rynek pożyczkowy w Polsce cały czas rozwija się w bardzo szybkim tempie. Często powstają nowe firmy, które starają się przekonać do siebie jak najwięcej potencjalnych klientów. Coraz większa ilość firm pożyczkowych sprawia, że klienci mogą liczyć na o wiele lepsze warunki niż jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj darmowe pożyczki dla nowych klientów już nikogo nie dziwią. Jedną ze stosunkowo nowych firm pożyczkowych jest Super Grosz. Jest to firma, która na polskim rynku działa począwszy od 2015 roku.

Firma prowadzi politykę, która ma na celu przyciągnięcie do siebie jak najszerszego grona klientów za pomocą sprawdzonego sposobu. Maksymalna kwota pożyczki w tej firmie wynosi aż 10 tysięcy złotych, a co najciekawsze: jest w pełni darmowa – pod warunkiem, że spłacimy ją w ciągu 30 dni. Dodatkowym atutem pożyczkodawcy Super Grosz jest fakt, iż jest to w stu procentach polska firma. Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu, w którym opisujemy najważniejsze aspekty oferty Super Grosz. Prezentujemy też, jakie Super Grosz opinie ma wśród klientów. Szczegóły poniżej. 

Super Grosz – najważniejsze informacje na temat firmy pożyczkowej 

Super Grosz to firma, która na pierwszy rzut oka nowym klientom prezentuje się bardzo pozytywnie. Warto jednak za każdym razem w sposób dokładny przeglądać oferty poszczególnych firm, ponieważ pozory mogą mylić. W Super Grosz znajdziemy na przykład darmową pożyczkę dla nowych klientów. Jest jednak jeden szkopuł: aby była ona w pełni darmowa, musimy spełnić kilka restrykcyjnych warunków. 

Kolejna istotna kwestia dotycząca Super Grosz to fakt, że na wyższe kwoty pożyczek w tej firmie mogą liczyć tylko starsi klienci. Jest to jednak powszechna praktyka, którą wykorzystują również pozostałe firmy działające na polskim rynku pożyczkowym. 

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać pożyczkę w Super Grosz? 

Aby otrzymać pożyczkę od firmy pożyczkowej Super Grosz, należy spełnić kilka warunków, które doświadczeni pożyczkobiorcy z pewnością dobrze znają. Najważniejszym warunkiem jest ukończenie 21. roku życia – osoby młodsze nie mają co liczyć na uzyskanie pożyczki. Nie ma jednak górnej granicy wieku. Ponadto, trzeba posiadać polskie obywatelstwo i dowód osobisty.

Super Grosz opinie

Super Grosz opinie wśród pożyczkobiorców ma różnorodne. Podstawową zaletą tej firmy jest darmowa pożyczka – są jednak malkontenci zwracający uwagę, że jest ona darmowa tylko po spełnieniu bardzo restrykcyjnych warunków. Pożyczkobiorcy Super Grosz chwalą sobie także szybki proces wydawania decyzji pożyczkowych w tej firmie.